Ноутбук Lenovo V15 G2 IJL Black (82QY00P9RA)

Недорогий ноутбук для роботи чи домашнього використання!

Вартість – 13 899 грн
12 798 грн. в т.ч. ПДВ 20%

Продуктивний пристрій для роботи

Ноутбук Lenovo V15 G2 IJL Black (82QY00P9RA) створений для комфортного та оперативного виконання різноманітних робочих завдань: від інтернет-серфінгу та листування в месенджерах до використання спеціалізованих застосунків. Елегантний тонкий пристрій чорного кольору вирізняється стриманим дизайном. У режимі енергозбереження ноутбук вагою 1,7 кг функціонує 5,5 години на одному заряді акумулятора.

Потужна та швидка «начинка»

Модель Lenovo V15 G2 IJL оснащена 4-потоковим процесором Intel Pentium Silver N6000 з тактовою частотою 1,1 ГГц. У режимі Turbo Boost частота може досягати 3,3 ГГц. Завдяки оперативній пам’яті об’ємом 8 ГБ стандарту DDR4, яку можна збільшити до 16 ГБ, ноутбук швидко реагує на численні запити й команди. Працюй у кількох вимогливих до ресурсів програмах одночасно, відкривай десяток вкладок у браузері — «залізо» функціонує без затримок та зависання.

Пристрій Lenovo V15 отримав SSD-накопичувач на 256 ГБ. Він відповідає за швидкий запуск системи, оперативно зчитує і записує інформацію, при цьому споживає мало енергії.

Захист персональних даних

Зберігай у Lenovo V15 особисту інформацію, документи, звіти та важливі для роботи застосунки — криптографічний код ТРМ 2.0 їх надійно зашифровує та зберігає їх конфіденційність.

Хочеш подбати про безпеку пристрою під час користування ним у публічних місцях? Придбай замок Kensington — для нього в корпусі Lenovo V15 передбачено спеціальний отвір.

Вебкамера обладнана механічною шторкою приватності. Якщо побоюєшся чужих очей, прикрий лінзу камери після завершення сеансу відеозв’язку.

Зображення і звучання високої якості

На екрані Full HD діагоналлю 15,6 дюйма картинка — яскрава та чітка. Це стане перевагою під час створення мультимедійних презентацій для різноманітних проєктів та роботи з графічним контентом. Відео відображається плавно, без розривів — це заслуга інтегрованої відеокарти Intel UHD Graphics. Дисплей має покриття з антивідблиском — зручно користуйся ноутбуком на вулиці чи в офісах із надмірним рівнем штучного освітлення.

Два динаміки потужністю 1,5 Вт підтримують технологію Dolby Audio, тому модель Lenovo V15 готова здивувати кришталево чистим звучанням.

Легкий обмін інформацією

Ноутбук оснастили портами USB 3.2 Type-C, USB 2.0, USB 3.2 та модулем Bluetooth 5.1 для швидкого підключення периферії, дротових та бездротових пристроїв, зовнішніх накопичувачів. Рознім HDMI дає можливість під’єднати додатковий монітор або проєктор для транслювання контенту на великі екрани.

Адаптер Wi-Fi ac забезпечує стабільний інтернет-зв’язок. Якщо хочеш налаштувати кабельне підключення до мережі, скористайся рознімом LAN RJ-45.

Подбай про свою щоденну продуктивність та комфортний робочий процес — обирай потужного електронного помічника!

Технічні параметри:

  • 15.6″, FHD (1920х1080), IPS, 60 Гц, з покриттям проти відблиску;
  • Intel Pentium Silver N6000 (кеш 4 МБ, до 3,3 ГГц);
  • 8ГБ, DDR4-3200 МГц;
  • SSD, 256ГБ;
  • Інтегрований, Intel® UHD Graphics, виділено із ОП;
  • Wi-Fi AC, BT 5.1, – ;
  • Чорний;
  • Без ОС;

Вартість – 13 899 грн
12 798 грн. в т.ч. ПДВ 20%

Замовити
050 425-36-40
@vplusfin