Аутсорсінг ІТ-послуг

Аутсорсінг ІТ-послуг

Підприємства малого і середнього бізнесу іноді стикаються з ситуаціями, коли втрачають час і дохід під час непрацездатності елементів IT інфраструктури. Наприклад, виникають проблеми з персоналом, які ставлять під сумнів безперервність бізнесу у разі збоїв або конфіденційність інформації підприємства.

Адміністрація підприємства змушена вирішувати такі питання, але підтримка IT інфраструктури, для багатьох, не стратегічний вид діяльності, а утримання IT відділу або адміністратора виливається в серйозну статтю витрат.
У таких випадках правильне рішення – передати обслуговування офісної інфраструктури на IT аутсорсинг нашій компанії – ВІСТ + ІТ.

Аутсорсинг IT послуг – це надання послуг Замовнику – спеціалізованою компанією, на основі договірних відносин.

Перевага такого підходу в тому, що Замовник буде зосереджуватися на профільному для себе бізнесі і викреслить зі списку завдань підбір, навчання і підготовку IT персонала, обладнання робочих місць для нього. Фінансових директорів порадує зниження фонду оплати праці і зменшення податкового навантаження, а бухгалтерів – законність віднесення придбання цих послуг до валових витрат. Гнучке і зрозуміле ціноутворення, яке безпосередньо залежить від потреб Замовника, полегшує оперативне управління витратами на IT.

Завдяки досвіду і накопиченій базі знань в області впроваджування хмарних технологиій, адміністрування мереж, серверів та IT підтримки користувачів, ВІСТ + ІТ професійно виконує відповідні функції, в порівнянні з неспеціалізованими підприємствами. Плюсом є те, що при роботі з ВІСТ + ІТ, Замовник перестає бути залежним від персоналу, а взаємодія відбувуаеться з професійною командою. Наша компанія лояльна до клієнта, допомагає в області впровадження нових технологій і в питаннях безпеки, тому що мотивована на зростання бізнесу партнера, який веде до збільшення обсягу споживання послуг. Розвинена система управління IT послугами ВІСТ + ІТ ґрунтується на рекомендаціях і практиках бібліотеки інфраструктури інформаційних технологій ITIL і допомагає надавати комплекс IT послуг на основі угоди про рівень сервісу SLA з клієнтом.

Деякі Замовники свідомо йдуть на збільшення витрат і погождуються зі зниженням якості сервісу в силу специфічних вимог бізнесу, які передбачають щоденне перебування IT персоналу на робочих місцях, пов’язане це з фізичним виконанням робіт або необхідністю контролю за співробітниками. У таких випадках, наша компанія пропонує часткову підтримку, яка дозволить зняти непрофільне навантаження з співробітника або IT відділу.

Для зручності клієнтів, ВІСТ + ІТ пропонує варіанти співпраці: від разових звернень до постійного супроводу інфраструктури на умовах абонентського обслуговування.

ТОВ ВІСТ + ІТ виступає в ролі інтегратора рішень і проектів. Інженери і менеджери нашого підприємства проаналізують, підберуть і візьмуть участь у впровадженні необхідних технологій. Інженери технічної підтримки нададуть оперативну допомогу і візьмуть на себе роль єдиної служби для звернень користувачів з питань функціонування IT інфраструктури і взаємодії з постачальниками інших IT послуг.
Досвід і потенціал нашої команди доступні вже сьогодні, фокусуйте капітал і людські ресурси на стратегічних напрямках бізнесу!

 

ЗАМОВИТИ абонентське обслуговування інфраструктури

 
 

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!