Хмарні рішення

Хмарні рішення

Для функціонування бізнесу потрібне надійне та ефективне управління інформаційними потоками. Накопичення, зберегання та керування інформацією потребує розвинену інфраструктуру з робочими місцями, серверами баз даних, вузлами і мережами зберігання даних, інженерними мережами та мережами передачі інформації. Побудова такої інфраструктури вимагає серйозних початкових інвестицій, а надалі – постійних витрат на супровід. Використання хмарних рішень позбавляє від більшої частини цих проблем.

Хмарні рішення – це технологія, при якій обробка і зберігання інформації відбувається не на власних комп’ютерах, а в іншому місці. Доступ до ресурсів в хмарі надається користувачам через інтернет з’єднання, без прив’язки до конкретного устаткування або носію.

Переваги хмарних технологій:

Оперативність – необхідна інфраструктура на хмарних потужностях розгортається і налаштовується за лічені години.

Економічність – зменшуються капітальні вкладення у власну інфраструктуру, знижується вартість експлуатації локальної інфраструктури. Сплачуються тільки споживані ресурси.

Масштабованість – хмарні рішення легко масштабуються відповідно до потреб бізнесу шляхом гнучкого регулювання споживання ресурсів.

Надійність хмарних обчислень набагато вище ніж надійність локальних ресурсів – хмарна інфраструктура розгорнута в повноцінному центрі обробки даних, придбання і утримання якого для неспеціалізованого підприємства недоцільно.

Безпека – географічно віддалені і захищені ЦОД виключають ситуації з несанкціонованим вилученням інформації.

Доступність – хмарні ресурси доступні авторизованим користувачам 24 години на добу 7 днів на тиждень 365 днів при наявності інтернет з’єднання  і не залежать від клієнтського обладнання і географічного розташування користувачів.

Моделі розгортання хмар.

Приватна хмара, або private cloud, – така організація хмари, при якій виділяються ізольовані ресурси для конкретної компанії. Перевага такого виду хмари – гнучкість в налаштуванні інфраструктури, стабільність продуктивності через відсутність конкуренції за обчислювальні ресурси і безпеку зберігання інформації, за рахунок поділу середовища зберігання.

Публічна хмара, або public cloud, – організація цього типу хмари має на увазі спільне використання обчислювальних ресурсів клієнтами. Ізоляція досягається за допомогою політик безпеки. До переваг такого типу хмари відноситься менша вартість оренди. До недоліків – знижена безпека, конкуренція за обчислювальні ресурси, що в моменти пікових навантажень призводить до просідання продуктивності додатків, бідності інфраструктури і недостатня гнучкість в налаштуванні.

Гібридна хмара, або hybrid cloud, – в цьому типі хмари присутні елементи інфраструктури які розміщуються як в приватній хмарі, так і в публічній, а також на фізичній інфраструктурі компанії.

ВІСТ+ ІТ пропонує скористатися послугами організації та підтримки хмарної ІТ-інфраструктури на умовах абонентського обслуговування:

  • оренда обчислювальних ресурсів надається як українськими, так і зарубіжними партнерами компанії: віртуальні та фізичні сервери, відмовостійкі кластери і мережі зберігання даних;
  • оренда віртуального офісу: готові робочі місця і набір ІТ-ресурсів для організації роботи співробітників компанії з будь-якої точки світу;
  • бізнес-додатки як сервіс – програмне забезпечення ERP і CRM, сервіс зберігання даних, поштовий сервіс, хмарна АТС;
  • безпека інформації як послуга – антивірусний захист, резервне копіювання і відновлення даних, запобігання витоку інформації.

 

ЗАМОВИТИ міграцію інфраструктури до хмари

 

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!