Центр Сервісного Обслуговування РРО

ТОВ «ВІСТ+ ІТ» є сертифікованим Центром Сервісного Обслуговування (ЦСО). У нас Ви можете як придбати торгове обладнання фірми виробника ІКС-МАРКЕТ (касові апарати, фіскальні реєстратори та ін.), так і укласти договір на сервісне обслуговування даного обладнання в Києві та Київській області.

Ми пропонуємо в мінімальні терміни:

Поставку і підготовку до роботи:

 •  підбір обладнання відповідно до ваших завдань;
 •  первинне налаштування згідно параметрів замовника;
 •  введення в експлуатацію;
 •  налаштування зв’язку з торговим обладнанням;
 •  налаштування забезпечення зв’язку для передачі даних еквайєру;

Технічне обслуговування:

 •  періодична діагностика / перевірка РРО;
 •  консультування користувачів РРО, що знаходяться на обслуговуванні;
 •  програмування і налаштування обладнання в процесі експлуатації (товарних позицій, податкових груп, і т.п.);
 •  вирішення інцидентів що виникли;
 •  контроль своєчасної відправки даних еквайєру;

Документальне оформлення:

 •  підписання договору на технічне обслуговування РРО;
 •  надання документів пов’язаних з використанням РРО (акт введення в експлуатацію, довідка опломбування / розпломбування);
 •  надання необхідної інформації та документів для постановки РРО на облік в органах ДПСУ;
 •  опломбування РРО, перевірка цілісності засобів контролю;
 •  зняття РРО з обліку;

Створення, впровадження, розширення облікових систем.

Реєстратори розрахункових операцій.

Основна сфера застосування Реєстраторів розрахункових операцій (РРО) – це торгівля і сфера послуг для населення, де операції відбуваються з використанням готівки або особистих платіжних карт. Кожна операція (в тому числі повернення товару і грошей, внесення або вилучення готівки з каси) повинна бути проведена через РРО, а клієнту повинен видаватися фіскальний чек, що підтверджує факт прийняття оплати (або повернення грошей) і права його як покупця.

В 2021 році застосовувати реєстратори розрахункових операцій зобов’язані будуть усі суб’єкти оподаткування крім ФОП – платників єдиного податку 1 групи, що здійснюють торгівлю продуктовими та промисловими товарами за готівку на ринках.

При цьому самі реєстратори потрібно належним чином “вводити в експлуатацію, проводити технічне обслуговування без порушення раніше здійсненого належним чином опломбування реєстратора розрахункових операцій, ремонтувати реєстратори розрахункових операцій через центри сервісного обслуговування в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України” згідно Закону “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг від 06.07.1995 № 265/95-ВР“. Самостійно підприємства, які не сертифіковані на даний вид діяльності, не можуть встановити і експлуатувати РРО.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність повідомлення контролюючого органу про господарську одиницю, в якій буде встановлено РРО згідно до п. 63.3 ПКУ. Для цього потрібно подати форму № 20-ОПП, що іменується Повідомленням про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (Додаток 10 до Порядку обліку платників податків і зборів).

Для використання РРО необхідно обов’язкове укладення договору з Центром Сервісного Обслуговування на його обслуговування.

Після укладання договору з ЦСО, згідно вимог чинного законодавства України, придбане РРО необхідно зареєструвати в органах ДПСУ, перевести у фіскальний режим роботи, виконати його персоналізацію та опломбувати.

Реєстрація РРО здійснюється в ДПСУ за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків. Для реєстрації РРО необхідно подати до контролюючого органу заяву про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО.

У разі відсутності підстав для відмови в реєстрації РРО (не пізніше двох робочих днів) резервується фіскальний номер РРО та видається довідка про резервування фіскального номера РРО. Ця довідка є дійсною протягом трьох днів з дати її надсилання до ЦСО.

Протягом цих трьох днів, придбане РРО передається в ЦСО для переведення РРО у фіскальний режим роботи, персоналізації та опломбування.

Після закінчення робіт із введення РРО в експлуатацію ЦСО, в термін, що не перевищує трьох діб, надсилає до контролюючого органу примірники довідки про опломбування РРО та акт введення в експлуатацію РРО засобами електронного зв’язку.

У разі ненадання або несвоєчасного надання зазначених документів, довідка про резервування фіскального номера вважається недійсною, фіскальний номер скасовується датою резервування.

Після отримання належним чином оформлених документів (не пізніше наступного робочого дня) ДПСУ проводить реєстрацію РРО шляхом внесення даних до інформаційної системи та надає (надсилає) суб’єкту господарювання реєстраційне посвідчення РРО за формою № 3-РРО.

ЦСО передає суб’єкту господарювання акт введення в експлуатацію РРО та довідку про опломбування РРО.

 

Замовити обслуговування офісної інфраструктури

 

 

РЕКОМЕНДОВАНІ МАТЕРІАЛИ

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!