Розробка корпоративних сайтів

Розробка корпоративних сайтів

Корпоративний сайт як обличчя компанії в мережі

Розробка корпоративного сайту або сайту компанії – дуже важливий етап в бізнесі будь-якого роду. Кожен власник бізнесу має бажання показати свою компанію у вигідному світлі – тому просто необхідно витримувати марку і мати привабливий імідж. Адже в сучасному світі люди шукають інформацію саме в інтернеті, і важливо, щоб корпоративний сайт компанії виглядав солідно і створював настрій у відвідувача. І зовсім не важливо, велика це компанія або невелика фірма – важливо мати привабливе «обличчя» в мережі.

Що таке сайт компанії або корпоративний сайт?
Сайт компанії – це багатосторінковий сайт, що містить тематичні розділи під різні потреби. Основна мета створення сайту компанії – представництво в мережі для взаємодії як з потенційними клієнтами, так і з можливими партнерами в бізнесі шляхом інформування про діяльність компанії.

Найчастіше на корпоративному сайті розміщують інформацію про діяльність фірми, контактну інформацію, тематичні сторінки про продукцію або послуги, стрічку новин. Також на сайті компанії можуть бути сторінки про розвиток компанії або про її історії і співробітників. Крім того, часто можна зустріти портфоліо або фото- і відео-галереї.

На сайті компанії також вкрай важливо мати розділ взаємодії з відвідувачами. Не просто сторінку з контактною інформацією, а дати можливість відвідувачеві задати питання через форму повідомлення або через онлайн-чат. Також добре, якщо на сайті компанії є розділ з відгуками клієнтів і можливістю залишити такий відгук.

 

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!