Програмне забазпечення

На цій сторінці зібране корисне програмне забезпечення для вашого персонального комп’ютера.

 

TeamViewer – напевно, найвідоміша програма для віддаленого робочого столу Windows і інших ОС.

Завантажити TeamViewer для Windows: https://download.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup.exe 

Завантажити TeamViewer QuickSupport:  https://download.teamviewer.com/download/TeamViewerQS.exe

Оптимізований для надання термінової допомоги з використанням віддаленого робочого стола, цей невеликий клієнтський модуль не вимагає установки або прав адміністратора – просто завантажте його, двічі клацніть клавішею миші і передайте надані вам ідентифікаційний номер і пароль особа, послугами якої вам підтримку.

 

Віддалений робочий стіл Chrome (Chrome Remote Desktop)

Завантажити додаток Chrome Remote Desktop:   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.chromeremotedesktop

Підтримуються всі настільні операційні системи, на які можна встановити браузер Google Chrome. Для Android і iOS також є офіційні клієнти в магазинах додатків.

 

Програма віддаленого робочого столу AnyDesk

Завантажити AnyDesk  https://download.anydesk.com/AnyDesk.exe

 

RMS Віддалений доступ – це продукт для управління віддаленим робочим столом, що надає простий і безпечний доступ до PC в будь-якій точці земної кулі. RMS дозволяє переглядати віддалений екран і управляти клавіатурою і мишкою так, як ніби віддалений комп’ютер знаходиться безпосередньо перед вами.

Завантажити Модуль керування RMS – Клієнт, Хост, ID-сервер можна тут: https://rmansys.ru/files/ (для Українців не рекоменовано)

 

Читати огляд програм видаленого доступу

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!