Мінфін і ДПС запустять безкоштовний програмний РРО з 1 серпня, перед цим «РРО в смартфоні» можна буде місяць протестувати

Мінфін і ДПС запустять безкоштовний програмний РРО з 1 серпня, перед цим «РРО в смартфоні» можна буде місяць протестувати

Міністерство фінансів України спільно з Державною податковою службою завершують підготовку до запуску безкоштовного фіскального додатки для програмного РРО (реєстратор розрахункових операцій). Додаток «РРО в смартфоні» вже незабаром почне роботу в тестовому режимі.

Відзначається, що протягом місяця представники бізнесу зможуть ознайомитися з функціональними можливостями програми в «Електронному кабінеті платника податків». При цьому буде доступна можливість протестувати додаток і надати пропозиції щодо його поліпшення. А вже з 1 серпня 2020 року цей програмний продукт буде доступний для повноцінного використання для всіх бажаючих. І як відзначають в прес-службі Міністерства фінансів України, додаток буде доступно на безкоштовний основі.

У прес-службі відомства звертають увагу, що обов’язковим використання програмного РРО (для певних видів діяльності фізичними особами-підприємцями II-IV груп) стане з 1 січня 2021 року.

У Мінфіні стверджують, що впровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створенню рівних умов ведення підприємницької діяльності. Додатково підприємцям обіцяють, що «програмне забезпечення« РРО в смартфоні »стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків».

Що стосується споживачів, то вони зможуть буквально за кілька хвилин перевірити наявність виданого чека в базі даних ДПС. У разі його відсутності і видачі чека з порушенням законодавства, покупець матиме право на відшкодування частини витрат на придбання товару. Дана можливість передбачена нормами про так званому «кешбек».

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!