Мінфін і ДПС запустять безкоштовний програмний РРО з 1 серпня, перед цим «РРО в смартфоні» можна буде місяць протестувати

Мінфін і ДПС запустять безкоштовний програмний РРО з 1 серпня, перед цим «РРО в смартфоні» можна буде місяць протестувати

Міністерство фінансів України спільно з Державною податковою службою завершують підготовку до запуску безкоштовного фіскального додатки для програмного РРО (реєстратор розрахункових операцій). Додаток «РРО в смартфоні» вже незабаром почне роботу в тестовому режимі.

Відзначається, що протягом місяця представники бізнесу зможуть ознайомитися з функціональними можливостями програми в «Електронному кабінеті платника податків». При цьому буде доступна можливість протестувати додаток і надати пропозиції щодо його поліпшення. А вже з 1 серпня 2020 року цей програмний продукт буде доступний для повноцінного використання для всіх бажаючих. І як відзначають в прес-службі Міністерства фінансів України, додаток буде доступно на безкоштовний основі.

У прес-службі відомства звертають увагу, що обов’язковим використання програмного РРО (для певних видів діяльності фізичними особами-підприємцями II-IV груп) стане з 1 січня 2021 року.

У Мінфіні стверджують, що впровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створенню рівних умов ведення підприємницької діяльності. Додатково підприємцям обіцяють, що «програмне забезпечення« РРО в смартфоні »стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків».

Що стосується споживачів, то вони зможуть буквально за кілька хвилин перевірити наявність виданого чека в базі даних ДПС. У разі його відсутності і видачі чека з порушенням законодавства, покупець матиме право на відшкодування частини витрат на придбання товару. Дана можливість передбачена нормами про так званому «кешбек».

Limitless представила Pendant: носимий пристрій для запису інформації та обробки за допомогою штучного інтелекту

Спам: історія терміну, його небезпека та боротьба зі спамом

Чому кібербезпека важлива для вас?

AnyDesk взламано: популярне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу вимагає скидання пароля

Новий штучний інтелект Gemini від Google: можливості, відмінності від GPT і перспективи використання

Що таке хмарні сховища та навіщо вони потрібні?

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!