AnyDesk взламано: популярне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу вимагає скидання пароля

AnyDesk взламано: популярне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу вимагає скидання пароля

Виробник програмного забезпечення для віддаленого робочого столу AnyDesk повідомив у п’ятницю (02.02.2024),  що став жертвою кібератаки, яка призвела до компрометації його виробничих систем.

Німецька компанія заявила, що інцидент, виявлений нею під час перевірки безпеки, не є атакою із використанням вимагаючого програмного забезпечення, і що вона повідомила відповідні органи. “Ми відкликали всі сертифікати, пов’язані із безпекою, а системи були виправлені чи замінені за необхідності”, – йдеться в заяві компанії. “Найближчим часом ми відкликаємо попередній сертифікат підпису коду для наших двійкових файлів і вже почали його заміну новим”.

Інформаційна безпека З метою попередження AnyDesk також відкликала всі паролі до свого веб-порталу my.anydesk.com і закликає користувачів змінити свої паролі, якщо одні й ті ж паролі використовувалися повторно в інших онлайн-сервісах. Користувачам також рекомендується завантажити останню версію програмного забезпечення, яка постачається з новим сертифікатом підпису коду.

AnyDesk не розкрила, коли і як її виробничі системи були взламані. Наразі невідомо, чи була вкрадена яка-небудь інформація після взлому. Однак в ній підкреслили, що немає жодних доказів того, що будь-які системи кінцевих користувачів були зачеплені. Раніше цього тижня Гюнтер Борн з BornCity повідомив, що AnyDesk знаходиться на технічному обслуговуванні з 29 січня. Проблема була вирішена 1 лютого. Раніше, 24 січня, компанія також попереджала користувачів про “періодичні тайм-аути” і “погіршення якості обслуговування” за допомогою свого повідомлення. Клієнтський портал.

Розкриття інформації сталося на наступний день після того, як Cloudflare повідомила, що її взламав передумовлений зловмисник з національної держави, який використовував вкрадені облікові дані для несанкціонованого доступу до свого сервера Atlassian і, в кінцевому підсумку, до певної документації і обмеженої кількості вихідного коду.

Limitless представила Pendant: носимий пристрій для запису інформації та обробки за допомогою штучного інтелекту

Спам: історія терміну, його небезпека та боротьба зі спамом

Чому кібербезпека важлива для вас?

AnyDesk взламано: популярне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу вимагає скидання пароля

Новий штучний інтелект Gemini від Google: можливості, відмінності від GPT і перспективи використання

Що таке хмарні сховища та навіщо вони потрібні?

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!