Електромобіль Apple може використовувати китайські акумуляторні батареї

Електромобіль Apple може використовувати китайські акумуляторні батареї

Запущений Reuters слух про наміри Apple представити електромобіль власної розробки до 2024 року потрапив на благодатний грунт передсвяткового затишшя, тому багато сторонніх ресурсів почали розвивати цю тему в силу своїх можливостей. Видання Business Korea, наприклад, ухопилося за інформацію про наміри Apple оснащувати свої електромобілі літієвими батареями на основі фосфату заліза (LFP). Такі вже використовуються в китайській версії Tesla Model 3 і багатьох інших електромобілях на ринку КНР.

Батареї типу LFP мають меншу щільність зберігання заряду і сильніше його втрачають на холоді, але вони більш довговічні і не такі небезпечні з точки зору ймовірності займання. Найголовніше, що вони дешевші за аналоги з застосуванням кобальту. Корейські ЗМІ вважають, що Apple могла зацікавитися LFP-батареями через їх довговічності, оскільки може розраховувати на активну експлуатацію своїх електромобілів в різних службах. На думку учасників ринку, Apple не буде випускати батареї самостійно, а тільки допоможе їх вдосконалити, доручивши безпосереднє виробництво комусь із китайських підрядників.

Reuters також повідомляє, що конструкція акумулятора Apple «збільшує важливі елементи в батареї і звільняє місце всередині батарейного блоку за рахунок виключення модулів, в яких знаходиться електроліт».

Добре відомо, що у Apple є команда під назвою Project Titan, яка працює над автомобільними технологіями вже кілька років. У 2015 році ми дізналися, що над проектом електромобіля працювали кілька сотень людей.

Інші компанії, що випускають побутову електроніку, також недавно почали активно займатися електромобілями. Великий інтерес на виставці CES 2020 викликав концепт-кар Sony Vision-S, який продемонстрував технологічні досягнення всієї компанії.

Limitless представила Pendant: носимий пристрій для запису інформації та обробки за допомогою штучного інтелекту

Спам: історія терміну, його небезпека та боротьба зі спамом

Чому кібербезпека важлива для вас?

AnyDesk взламано: популярне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу вимагає скидання пароля

Новий штучний інтелект Gemini від Google: можливості, відмінності від GPT і перспективи використання

Що таке хмарні сховища та навіщо вони потрібні?

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!