Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Проблему пов’язують з принтерами Kyocera, Ricoh, Zebra і деяких інших брендів

Компанія Microsoft випустила планове щомісячне «оновлення по вівторках» Patch Tuesday для операційної системи Windows 10. Однак крім оптимізації в іграх, виправлень і підвищення безпеки, апдейт приносить і неприємності для користувачів ОС.

Березневе оновлення Windows 10 KB5000802 містить значний список з 82 виправлень безпеки, деякі з «латаних» вразливостей відзначені як «критичні» і «важливі». 

Однак менш ніж через добу після випуску оновлення в мережі з’явилися скарги на серйозні збої ПК після установки, аж до «Синього екрану смерті». Що найнеприємніше, Windows 10 KB5000802 – це автоматичне оновлення безпеки. Тобто для деяких користувачів оновлення були завантажені та встановлені саме по собі, не питаючи додаткового дозволу. І, встановившись автоматично, доводить ПК до «Синього екрану смерті».

Згідно з однією з теорій, збій ПК відбувається при використанні принтерів марок Kyocera, Ricoh, Zebra і деяких інших. Збої особливо дратують користувачів, коли Windows 10 просто «вилітає» при натисканні кнопки «Друк» в додатках на кшталт «Блокнота», Office і тому подібних. 

Limitless представила Pendant: носимий пристрій для запису інформації та обробки за допомогою штучного інтелекту

Спам: історія терміну, його небезпека та боротьба зі спамом

Чому кібербезпека важлива для вас?

AnyDesk взламано: популярне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу вимагає скидання пароля

Новий штучний інтелект Gemini від Google: можливості, відмінності від GPT і перспективи використання

Що таке хмарні сховища та навіщо вони потрібні?

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!