Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Проблему пов’язують з принтерами Kyocera, Ricoh, Zebra і деяких інших брендів

Компанія Microsoft випустила планове щомісячне «оновлення по вівторках» Patch Tuesday для операційної системи Windows 10. Однак крім оптимізації в іграх, виправлень і підвищення безпеки, апдейт приносить і неприємності для користувачів ОС.

Березневе оновлення Windows 10 KB5000802 містить значний список з 82 виправлень безпеки, деякі з «латаних» вразливостей відзначені як «критичні» і «важливі». 

Однак менш ніж через добу після випуску оновлення в мережі з’явилися скарги на серйозні збої ПК після установки, аж до «Синього екрану смерті». Що найнеприємніше, Windows 10 KB5000802 – це автоматичне оновлення безпеки. Тобто для деяких користувачів оновлення були завантажені та встановлені саме по собі, не питаючи додаткового дозволу. І, встановившись автоматично, доводить ПК до «Синього екрану смерті».

Згідно з однією з теорій, збій ПК відбувається при використанні принтерів марок Kyocera, Ricoh, Zebra і деяких інших. Збої особливо дратують користувачів, коли Windows 10 просто «вилітає» при натисканні кнопки «Друк» в додатках на кшталт «Блокнота», Office і тому подібних. 

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!