Microsoft вирішить проблему несумісності драйверів з Windows 10

Microsoft вирішить проблему несумісності драйверів з Windows 10

Несумісність завантажуються «Центром оновлення Windows” драйверів для периферійних пристроїв (миші, принтера, клавіатури та ін.) З новими версіями операційної системи вже стала звичним явищем. Проте, несподіваним «синім екранам смерті» незабаром може прийти кінець.

Автоматично завантажені несумісні драйвери раз у раз викликають на деяких комп’ютерах «синій екран смерті». Наприклад, в 2018 році компанія Intel випадково розповсюдила через «Центр оновлення Windows» аудіодрайвер для пристроїв, що працюють з Windows 10, які виявилися несумісними з ОС. У 2019 поновлення Windows 10 декілька разів блокувалися через проблеми з сумісністю аудіодрайверів.

Тепер, згідно з внутрішніми документами Microsoft, компанія змінила свій підхід до проблеми несумісності драйверів. Відтепер партнери Microsoft, такі як Intel, HP, Dell і Lenovo зможуть запитувати блокування функціональних оновлень для Windows 10 на пристроях з невідповідними драйверами. Якщо партнер Microsoft подасть запит на блокування, «Центр оновлення Windows» не пропонуватиме функціональні поновлення користувачам пристроїв з проблемними драйверами.

Згідно з внутрішніми документами компанії, блокування буде тимчасовою, і проблемні пристрої зможуть отримати їх, як тільки буде випущено виправлення. Цей захід дозволить уникнути появи «синього екрану смерті» і втрати даних.

Ще одна зміна стосується установки драйверів під «вівторок виправлень». Microsoft працює над блокуванням установки драйверів через «Центр оновлення Windows» за день до і на наступний день після виходу щомісячних оновлень безпеки. Крім того, установка драйверів буде блокуватися за два дні до і протягом двох днів після виходу функціональних оновлень для Windows 10.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!