Microsoft вирішить проблему несумісності драйверів з Windows 10

Microsoft вирішить проблему несумісності драйверів з Windows 10

Несумісність завантажуються «Центром оновлення Windows” драйверів для периферійних пристроїв (миші, принтера, клавіатури та ін.) З новими версіями операційної системи вже стала звичним явищем. Проте, несподіваним «синім екранам смерті» незабаром може прийти кінець.

Автоматично завантажені несумісні драйвери раз у раз викликають на деяких комп’ютерах «синій екран смерті». Наприклад, в 2018 році компанія Intel випадково розповсюдила через «Центр оновлення Windows» аудіодрайвер для пристроїв, що працюють з Windows 10, які виявилися несумісними з ОС. У 2019 поновлення Windows 10 декілька разів блокувалися через проблеми з сумісністю аудіодрайверів.

Тепер, згідно з внутрішніми документами Microsoft, компанія змінила свій підхід до проблеми несумісності драйверів. Відтепер партнери Microsoft, такі як Intel, HP, Dell і Lenovo зможуть запитувати блокування функціональних оновлень для Windows 10 на пристроях з невідповідними драйверами. Якщо партнер Microsoft подасть запит на блокування, «Центр оновлення Windows» не пропонуватиме функціональні поновлення користувачам пристроїв з проблемними драйверами.

Згідно з внутрішніми документами компанії, блокування буде тимчасовою, і проблемні пристрої зможуть отримати їх, як тільки буде випущено виправлення. Цей захід дозволить уникнути появи «синього екрану смерті» і втрати даних.

Ще одна зміна стосується установки драйверів під «вівторок виправлень». Microsoft працює над блокуванням установки драйверів через «Центр оновлення Windows» за день до і на наступний день після виходу щомісячних оновлень безпеки. Крім того, установка драйверів буде блокуватися за два дні до і протягом двох днів після виходу функціональних оновлень для Windows 10.

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!