Наближається закінчення підтримки Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Наближається закінчення підтримки Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Microsoft опублікувала бюлетень інформує корпоративних замовників про швидке припинення підтримки Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2.
Після 14 січня 2020 роки для згаданих операційних систем перестануть випускатися патчі і оновлення безпеки, що може істотно підвищити ризики, пов’язані із захистом і надійністю корпоративних IT-інфраструктур. Для забезпечення стабільного і безперебійного функціонування серверних майданчиків компанія рекомендує своїм замовникам провести оновлення ОС до актуальних версій.

Спеціально для організацій, до сих пір використовують Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2 в своїй IT-інфраструктурі, Microsoft буде протягом трьох років пропонувати платні поновлення в рамках програми Extended Security Updates (ESU). В якості альтернативи компанія пропонує клієнтам зробити міграцію застарілих систем в хмарне оточення Azure, в якому сервіс ESU буде надаватися без додаткової плати.

Більш детальну інформацію про міграції на нові серверні ОС можна знайти на сайті microsoft.com/cloud-platform/windows-server-2008.
Нагадаємо, що одночасно з Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2 компанія Microsoft припинить підтримку Hyper-V Server 2008, Hyper-V Server 2008 R2 і Windows Storage Server 2008, представленої на ринку в різних редакціях і модифікаціях.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!