Особисті дані 267 млн користувачів Facebook виявилися у вільному доступі

Особисті дані 267 млн користувачів Facebook виявилися у вільному доступі

Як повідомляється, база, яка містить відомості 267 140 436 користувачів Facebook (більшість яких – з США), була доступна для скачування на одному з хакерських форумів з 4 по 19 грудня. У базі містилися імена, номери телефонів, а також ідентифікатори облікових записів Facebook ID, за якими можна отримати дані профілів.

Яким чином була здобута ця інформація і хто стоїть за витоком, достеменно невідомо. Передбачається, що дані вкрали хакери з В’єтнаму за допомогою скриптів, які переглядають сторінки соціальної мережі, або з використанням уразливості в API Facebook.

У Facebook почали розслідувати інцидент.

«Ми вважаємо, що дані були викрадені ще до поновлення політики безпеки і змін, які Facebook внесла в останні кілька років», – сказав представник соцмережі виданню Business Insider.

З огляду на, що база пролежала у відкритому доступі два тижні, висока ймовірність, що хтось міг встигнути її скопіювати. Так, паролі і облікові записи знаходяться в безпеці, але зловмисники в майбутньому можуть використовувати здобуті відомості для спаму і фішингу.

Залишається додати, що з початку року було виявлено кілька таких баз, що містять дані користувачів Facebook. В останній раз, коли у вересні знайшли базу даних з номерами телефонів 419 мільйонів користувачів Facebook, компанія заспокоювала, що ці дані давно застаріли.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!