Особисті дані 267 млн користувачів Facebook виявилися у вільному доступі

Особисті дані 267 млн користувачів Facebook виявилися у вільному доступі

Як повідомляється, база, яка містить відомості 267 140 436 користувачів Facebook (більшість яких – з США), була доступна для скачування на одному з хакерських форумів з 4 по 19 грудня. У базі містилися імена, номери телефонів, а також ідентифікатори облікових записів Facebook ID, за якими можна отримати дані профілів.

Яким чином була здобута ця інформація і хто стоїть за витоком, достеменно невідомо. Передбачається, що дані вкрали хакери з В’єтнаму за допомогою скриптів, які переглядають сторінки соціальної мережі, або з використанням уразливості в API Facebook.

У Facebook почали розслідувати інцидент.

«Ми вважаємо, що дані були викрадені ще до поновлення політики безпеки і змін, які Facebook внесла в останні кілька років», – сказав представник соцмережі виданню Business Insider.

З огляду на, що база пролежала у відкритому доступі два тижні, висока ймовірність, що хтось міг встигнути її скопіювати. Так, паролі і облікові записи знаходяться в безпеці, але зловмисники в майбутньому можуть використовувати здобуті відомості для спаму і фішингу.

Залишається додати, що з початку року було виявлено кілька таких баз, що містять дані користувачів Facebook. В останній раз, коли у вересні знайшли базу даних з номерами телефонів 419 мільйонів користувачів Facebook, компанія заспокоювала, що ці дані давно застаріли.

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!