У Великобританії вирішили повністю відмовитися від аналогової телефонії і перейти на VoIP

У Великобританії вирішили повністю відмовитися від аналогової телефонії і перейти на VoIP

Британський оператор Openreach, що входить в телекомунікаційний холдинг BT, збирається до 2025 року відключити телефонну мережу загального користування (Public Switched Telephone Network, PSTN) і перевести абонентів на IP-телефонію. Це рішення може мати великі наслідки для країни.

У Великобританії працює безліч компаній, які користуються звичайними телефонними лініями. Для них навіть день без зв’язку може обернутися великими збитками і сильним ударом по репутації, тому вони можуть переключитися на новий канал зв’язку тільки вночі. Крім того, є чимало представників незахищених верств населення, які можуть звернутися за допомогою тільки по PSTN.

Керівник напрямку послуг дротового зв’язку Openreach Джеймс Ліллі (James Lilley) говорить, що компанія сама до кінця не знає, де використовуються всі PSTN-сервіси. Також неясно, чи буде розгорнуте обладнання сумісно з новою VoIP-службою.

За словами Ліллі, з тих пір, як Openreach вперше оголосила про плани відмовитися від PSTN в минулому році, близько мільйона чоловік перестали користуватися цією послугою, але, коли це зроблять інші, на ринку відбудеться потужний зсув. Він порівняв масштаб проекту з переходом від аналогового до цифрового телебачення в 2007 році. Однак тоді міграція відбувалася з державною фінансовою підтримкою, в той час як зараз перехід лягає на плечі операторів.

Openreach не працює з користувачами телеком-послуг безпосередньо, а співпрацює більш ніж з 600 операторами зв’язку, які повинні будуть донести до абонентів необхідність використання VoIP. В рамках реалізації цього проекту буде відключено близько 15 млн традиційних мідних телефонних ліній, які будуть замінені на оптоволоконні інтернет-канали.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!