Відбувся офіційний реліз Brave – першого приватного браузера з відкритим вихідним кодом

Відбувся офіційний реліз Brave – першого приватного браузера з відкритим вихідним кодом

Розробники обіцяють зробити пріоритетним безпеку користувачів завдяки блокуванню сторонньої реклами, трекерів і відео з автоматичного програвання. Все це було доступно в бета-версії браузера, місячна аудиторія якого перевищила 8 млн осіб. Тепер ці та інші можливості є в стабільній версії Brave для операційних систем Windows, macOS, Linux, Android і iOS.

Brave – не єдиний браузер, який пропонує функцію блокування реклами і трекерів. Firefox почав за замовчуванням блокувати деякі трекери на початку цього року. Safari теж вміє їх блокувати, але при цьому робить виняток для сайтів, які ви регулярно відвідуєте, обмежуючи їх 24-годинним вікном доступу до файлів cookie. Microsoft все ще тестує цю функцію в своєму браузері, вона повинна з’явитися у фінальній версії Edge на Chromium. Що стосується Chrome, то додавання відповідних інструментів поки тільки в планах розробників.

З вбудованим блокувальником реклами справи йдуть трохи складніше. У більшості випадків користувачі вдаються до допомоги розширень. Chrome почав автоматично блокувати рекламу, яка не відповідає стандартам, прийнятим організацією Coalition for Better Ads. Вбудований блокувальник реклами є і в мобільній версії Edge, але він не включений за замовчуванням.

Brave, на відміну від інших браузерів, пропонує компроміс: рекламодавець платить за перегляди реклами, але не має доступу до призначених для користувача даних. При цьому сама реклама відображається у вигляді Push-повідомлень, а не банерів на веб-сторінках. Це дозволяє користувачам заробляти на рекламі. За перегляди вони отримують токени, які можна обміняти на подарункові сертифікати або перевести в готівку через партнерський сервіс Uphold.

Параметри конфіденційності Brave мають два режими: «Приватна вкладка» і «Приватна вкладка з Tor». Перший аналогічний режиму інкогніто в будь-якому іншому браузері, а другий захищає користувачів від стеження з боку інтернет-провайдера і самих сайтів за допомогою шифрування даних. Brave може стати альтернативою Chrome, оскільки побудований на Chromium і теж підтримує розширення і теми для Chrome.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!