Виставка електроніки та розваг CEE & CEE Games 2019 

Виставка електроніки та розваг CEE & CEE Games 2019 

В останній уїк-енд вересня два величезні павільйони на території Tetra Pak об’єднають два заходи – СEE та CEE Games 2019.
На стендах CEE відбуватимуться демонстрації та тестування продуктів і рішень у галузях: системна інтеграція для бізнесу, споживча електроніка, електротехніка для дому, а також електротранспорт.
CEE Games 2019 буде повністю присвячено геймінгу: новітні кокпіти, спеціалізовані монітори, топові ноутбуки, консолі, акустичні системи, периферія, ігрові турніри, косплей, мерчандайзинг – усе це та багато іншого ви побачите на стендах лідерів індустрії.

Коли?

Обидві частини заходу відбудуться 28-29 вересня (субота/неділя 10:00-19:00).

Де?

м. Київ, вул. Межигірська, 82 (500 м від ст. м. Тараса Шевченка).

Що на вас чекає?

Демонстрації та презентації товарів понад 100 лідерів світового ринку з різних галузей і бізнес-напрямків.

У програмі CEE:

Споживча (консумерська) електроніка – найбільша територія трендових рішень, найновіші моделі смартфонів/ноутбуків, сучасні мережеві
рішення та спілкування з представниками виробників.
Електротехніка для дому – величезний асортимент товарів та аксесуарів для дому, побутова техніка всіх категорій, телевізори, а також аудіотехніка.
Електротранспорт – спеціально обладнаний простір для тестування сучасного електротранспорту: гіроскутерів, гіробордів, сігвеїв та моноколіс.
Системна інтеграція – загальна зона консолідованих і брендових рішень 30 найвідоміших виробників мережевого та серверного обладнання.

У межах CEE Games:

Комп’ютерні та консольні ігри – усі бажаючі матимуть змогу пограти у популярні ігри на найсучаснішому устаткуванні провідних геймерських брендів, зокрема – одними з перших зіграти в FIFA 20. Завітавши на стенд Activision, взяти участь у найновітніших перегонах Crash Team Racing.
Локальні ігрові турніри – CS GO (1 × 1) та (2 × 2) та Fortnite, які будуть проходити без попередньої реєстрації, участь може взяти будь-хто. На учасників чекають ексклюзивні подарунки.
Мерчандайзинг – яскраві футболки з високоякісними принтами для фанатів DOTA 2 бренда Gaya – вперше на CEE.
Конкурси косплею із призовим фондом у 25 000 грн – для тих, хто знає, хто він насправді, і готовий до перевтілень.
На сцені відбуватимуться виступи спеціальних гостей, зокрема представників компаній-виробників, презентації новинок, турніри, а також розіграші подарунків.

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!