Небезпечне кібер-угруповання TA505 атакує компанії і організації в десятках країн

Небезпечне кібер-угруповання TA505 атакує компанії і організації в десятках країн

Компанія Positive Technologies проаналізувала діяльність кіберзлочинності угруповання TA505, що стає однією з найнебезпечніших в світі команд мережевих зловмисників.

TA505 веде свою діяльність вже не один рік. Активність угруповання фіксувалася по всьому світу – від Північної Америки до Середньої Азії. Атаки зловмисників носять переважно фінансовий характер.

Жертвами кібер-угруповання стають компанії і організації в банківській сфері, в областях енергетичної промисловості, охорони здоров’я, телекомунікацій тощо. Незважаючи на переважно фінансову мотивацію угруповання, серед її цілей в останні півроку зустрічалися дослідні інститути, організації енергетичної промисловості, охорони здоров’я, авіаційні компанії і навіть державний сектор. За останні шість місяців TA505 різко підняла свою активність, атакувавши 26 компаній. При цьому зловмисники наростили ресурси і стали використовувати більш складні техніки для приховування своєї присутності. Для проникнення в мережі компаній-жертв група використовує фішингові листи. З кожною новою хвилею атак зловмисники привносять якісні зміни в свій інструментарій.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!