Вітаємо коллег з всесвітнім професійним святом!

Вітаємо коллег з всесвітнім професійним святом!

Щорічно в останню п’ятницю липня в світі відзначається Міжнародний день системного адміністратора – професійне свято всіх тих, від кого залежить надійне та безперебійне функціонування серверів, корпоративних мереж і робочих станцій, розрахованих на багато користувачів комп’ютерних систем, баз даних та інших мережевих служб.

Початок цієї традиції поклав американський IT-фахівець Тед Кекатос (Ted Kekatos), який вважає несправедливою відсутність в календарі значущою дати і створив сайт SysAdminDay.com, що став згодом головним інформаційним майданчиком для всіх представників цієї славної професії. Ідея власного свята прийшла до смаку системним адміністраторам, і тепер його відзначають всюди, а також в Україні.

Важливість професії системного адміністратора складно переоцінити. Адже саме від таких фахівців залежить ефективність і надійність роботи комп’ютерних мереж, а значить, і всіх без винятку цифрових сервісів і онлайнових платформ, на які ми звикли покладатися і без яких вже не уявляємо повсякденне життя.

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!