Вітаємо коллег з всесвітнім професійним святом!

Вітаємо коллег з всесвітнім професійним святом!

Щорічно в останню п’ятницю липня в світі відзначається Міжнародний день системного адміністратора – професійне свято всіх тих, від кого залежить надійне та безперебійне функціонування серверів, корпоративних мереж і робочих станцій, розрахованих на багато користувачів комп’ютерних систем, баз даних та інших мережевих служб.

Початок цієї традиції поклав американський IT-фахівець Тед Кекатос (Ted Kekatos), який вважає несправедливою відсутність в календарі значущою дати і створив сайт SysAdminDay.com, що став згодом головним інформаційним майданчиком для всіх представників цієї славної професії. Ідея власного свята прийшла до смаку системним адміністраторам, і тепер його відзначають всюди, а також в Україні.

Важливість професії системного адміністратора складно переоцінити. Адже саме від таких фахівців залежить ефективність і надійність роботи комп’ютерних мереж, а значить, і всіх без винятку цифрових сервісів і онлайнових платформ, на які ми звикли покладатися і без яких вже не уявляємо повсякденне життя.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!