“Розумні” чотки eRosary від Ватикану, для молитви та фітнесу.

“Розумні” чотки eRosary від Ватикану, для молитви та фітнесу.

В середині жовтня 2019 Ватикан представив розумні чотки eRosary з функцією фітнес-трекера. Пристрій розробила компанія Acer, яка раніше вже продавала «розумні» буддистські чотки, призначені для підрахунку кількості мантр під час молитви.

Християнські електронні чотки складаються з десяти чорних агатових і гематитових намистин, а також «розумного» хреста, в якому зберігаються дані. Чотки eRosary керуються додатком Click to Pray, що активується, провівши хрестом поблизу екрану смартфона.

Додаток містить персоналізований релігійний контент, тексти і аудіозаписи молитов для навчання, а також дозволяє власнику відстежувати свою релігійну активність. Rosary або «Вервиці» називають традиційні католицькі чотки і однойменну молитву, яку читають з цими чотками. Молитва на вервиці, що читається по чотках, являє собою чергування молитов «Отче наш», «Радуйся, Маріє» і «Слава», яким повинні супроводжувати роздуми про таємниці, що відповідають певним євангельським подіям. Відповідно, після активації програми користувач може вибирати молитви, які бажає вимовити в даний момент. Крім того, чотки забезпечені функціями фітнес-браслета, тому в додатку можна відстежувати кількість спалених калорій, пройдених кроків і кілометрів і інші параметри.

Ватикан заявив, що даний проект об’єднує в собі кращі духовні традиції Церкви та останні досягнення технологічного світу і покликаний привернути молодих людей в лоно християнства. Втім, при бажанні їх можна використовувати як звичайний фітнес-браслет, сказано в презентації на сайті Ватикану. Додаток Click to Pray вже є на iOS і Android, а самі «розумні» чотки можна придбати за $ 110.

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!