“Розумні” чотки eRosary від Ватикану, для молитви та фітнесу.

“Розумні” чотки eRosary від Ватикану, для молитви та фітнесу.

В середині жовтня 2019 Ватикан представив розумні чотки eRosary з функцією фітнес-трекера. Пристрій розробила компанія Acer, яка раніше вже продавала «розумні» буддистські чотки, призначені для підрахунку кількості мантр під час молитви.

Християнські електронні чотки складаються з десяти чорних агатових і гематитових намистин, а також «розумного» хреста, в якому зберігаються дані. Чотки eRosary керуються додатком Click to Pray, що активується, провівши хрестом поблизу екрану смартфона.

Додаток містить персоналізований релігійний контент, тексти і аудіозаписи молитов для навчання, а також дозволяє власнику відстежувати свою релігійну активність. Rosary або «Вервиці» називають традиційні католицькі чотки і однойменну молитву, яку читають з цими чотками. Молитва на вервиці, що читається по чотках, являє собою чергування молитов «Отче наш», «Радуйся, Маріє» і «Слава», яким повинні супроводжувати роздуми про таємниці, що відповідають певним євангельським подіям. Відповідно, після активації програми користувач може вибирати молитви, які бажає вимовити в даний момент. Крім того, чотки забезпечені функціями фітнес-браслета, тому в додатку можна відстежувати кількість спалених калорій, пройдених кроків і кілометрів і інші параметри.

Ватикан заявив, що даний проект об’єднує в собі кращі духовні традиції Церкви та останні досягнення технологічного світу і покликаний привернути молодих людей в лоно християнства. Втім, при бажанні їх можна використовувати як звичайний фітнес-браслет, сказано в презентації на сайті Ватикану. Додаток Click to Pray вже є на iOS і Android, а самі «розумні» чотки можна придбати за $ 110.

Limitless представила Pendant: носимий пристрій для запису інформації та обробки за допомогою штучного інтелекту

Спам: історія терміну, його небезпека та боротьба зі спамом

Чому кібербезпека важлива для вас?

AnyDesk взламано: популярне програмне забезпечення для віддаленого робочого столу вимагає скидання пароля

Новий штучний інтелект Gemini від Google: можливості, відмінності від GPT і перспективи використання

Що таке хмарні сховища та навіщо вони потрібні?

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!