Жорсткі диски WD Red досягли обсягу 14 Тбайт

Жорсткі диски WD Red досягли обсягу 14 Тбайт

Жорсткі диски Western Digital серії Red вельми популярні і часто застосовуються для створення різних систем зберігання даних, оскільки відрізняються надійністю і спеціальними оптимізаціями для роботи в масивах.

До недавніх пір обсяг в серії був обмежений значенням 12 Тбайт, але тепер, схоже, WD випустила і моделі об’ємом 14 Тбайт, що напевно порадує шанувальників серії.

Модельні номера новинок – WD140EFFX і WD141KFGX, перша з них відноситься до класичних WD Red, друга до WD Red Pro. Відрізняються вони швидкістю обертання шпинделя: 5400 і 7200 об/хв відповідно.

Виробник рекомендує використовувати перший варіант в СГД з числом відсіків до 8, а другий – для більш ємних систем, де їх число може досягати 24. Обидві моделі мають кеш об’ємом 256 Мбайт і підключаються до системи за допомогою інтерфейсу SATA 6 Гбіт/с.

Термін напрацювання на відмову заявлений однаковий, 1 мільйон годин. Розрахункове навантаження вказана на рівні 180 Тбайт в рік у звичайній версії і 300 Тбайт на рік у «професійній», максимальна лінійна швидкість передачі даних складає 196 і 240 Мбайт/с, відповідно. Термін гарантії у моделі WD Red становить 3 роки, а у WD Red Pro – 5 років.

Даних про доступність новинок на офіційному веб-сайті WD ще немає, але сертифікація Євразійської Економічної Комісії вже є, а значить, ці диски незабаром будуть доступні для замовлення.

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!