Жорсткі диски WD Red досягли обсягу 14 Тбайт

Жорсткі диски WD Red досягли обсягу 14 Тбайт

Жорсткі диски Western Digital серії Red вельми популярні і часто застосовуються для створення різних систем зберігання даних, оскільки відрізняються надійністю і спеціальними оптимізаціями для роботи в масивах.

До недавніх пір обсяг в серії був обмежений значенням 12 Тбайт, але тепер, схоже, WD випустила і моделі об’ємом 14 Тбайт, що напевно порадує шанувальників серії.

Модельні номера новинок – WD140EFFX і WD141KFGX, перша з них відноситься до класичних WD Red, друга до WD Red Pro. Відрізняються вони швидкістю обертання шпинделя: 5400 і 7200 об/хв відповідно.

Виробник рекомендує використовувати перший варіант в СГД з числом відсіків до 8, а другий – для більш ємних систем, де їх число може досягати 24. Обидві моделі мають кеш об’ємом 256 Мбайт і підключаються до системи за допомогою інтерфейсу SATA 6 Гбіт/с.

Термін напрацювання на відмову заявлений однаковий, 1 мільйон годин. Розрахункове навантаження вказана на рівні 180 Тбайт в рік у звичайній версії і 300 Тбайт на рік у «професійній», максимальна лінійна швидкість передачі даних складає 196 і 240 Мбайт/с, відповідно. Термін гарантії у моделі WD Red становить 3 роки, а у WD Red Pro – 5 років.

Даних про доступність новинок на офіційному веб-сайті WD ще немає, але сертифікація Євразійської Економічної Комісії вже є, а значить, ці диски незабаром будуть доступні для замовлення.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!