У Google Cloud з’явилася хмарна служба Microsoft Active Directory

У Google Cloud з’явилася хмарна служба Microsoft Active Directory

Кілька місяців тому хмарний сервіс Google Cloud запустив керовану службу для Microsoft Active Directory (Managed Service for Microsoft AD) в загальнодоступній бета-версії. З тих пір, як повідомляє Google Cloud, його клієнти створили понад тисячу доменів для попередньої оцінки сервісу.

Компанія використала відгуки цих клієнтів для подальшого поліпшення сервісу і тепер оголошує, що керована служба для Microsoft AD тепер знаходиться в загальному доступі і готова до обслуговування робочих навантажень.

Повідомляється, що керована служба для Microsoft AD може допомогти клієнтам управляти аутентифікацією і авторизацією для залежних від AD робочих навантажень, автоматизувати обслуговування і налаштування безпеки сервера AD, а також підключити локальний домен AD до хмари. Сервіс надає ряд переваг, у тому числі:

  • Сумісність з AD-залежними додатками.
  • Служба працює на реальних контролерах домену Microsoft AD, тому вам не потрібно турбуватися про сумісність додатків. Для управління доменом можна використовувати стандартні функції Active Directory, такі, як групова політика, і знайомі інструменти адміністрування, такі, як засоби віддаленого адміністрування сервера (RSAT).
  • Практично не вимагає обслуговування.
  • Служба є високодоступних, автоматично вносить виправлення, безпечно налаштована за замовчуванням і захищається відповідними правилами мережевого брандмауера.
  • Забезпечує безшовне багаторегіональної розгортання.
  • Ви можете розгорнути службу в певному регіоні, щоб ваші програми та віртуальні машини в тих же або інших регіонах могли отримувати доступ до домену через віртуальне приватне хмара з низькою затримкою (VPC). У міру зростання вашої інфраструктури ви можете просто розширити службу на додаткові регіони, продовжуючи використовувати той же керований домен AD.
  • Гібридна ідентифікація.
  • Ви можете підключити свій локальний домен AD до Google Cloud або розгорнути автономний домен для своїх хмарних робочих навантажень.
  • Велика трійка хмарних провайдерів прагне спростити перенесення робочих додатків клієнтів з ЦОД в хмару або хоча б створення гібридного хмари. Раніше, нагадаємо, в Google Kubernetes Engine з’явилася підтримка Windows-контейнерів, а в хмарі стали доступні системи на базі IBM POWER.
Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!