У Google Cloud з’явилася хмарна служба Microsoft Active Directory

У Google Cloud з’явилася хмарна служба Microsoft Active Directory

Кілька місяців тому хмарний сервіс Google Cloud запустив керовану службу для Microsoft Active Directory (Managed Service for Microsoft AD) в загальнодоступній бета-версії. З тих пір, як повідомляє Google Cloud, його клієнти створили понад тисячу доменів для попередньої оцінки сервісу.

Компанія використала відгуки цих клієнтів для подальшого поліпшення сервісу і тепер оголошує, що керована служба для Microsoft AD тепер знаходиться в загальному доступі і готова до обслуговування робочих навантажень.

Повідомляється, що керована служба для Microsoft AD може допомогти клієнтам управляти аутентифікацією і авторизацією для залежних від AD робочих навантажень, автоматизувати обслуговування і налаштування безпеки сервера AD, а також підключити локальний домен AD до хмари. Сервіс надає ряд переваг, у тому числі:

  • Сумісність з AD-залежними додатками.
  • Служба працює на реальних контролерах домену Microsoft AD, тому вам не потрібно турбуватися про сумісність додатків. Для управління доменом можна використовувати стандартні функції Active Directory, такі, як групова політика, і знайомі інструменти адміністрування, такі, як засоби віддаленого адміністрування сервера (RSAT).
  • Практично не вимагає обслуговування.
  • Служба є високодоступних, автоматично вносить виправлення, безпечно налаштована за замовчуванням і захищається відповідними правилами мережевого брандмауера.
  • Забезпечує безшовне багаторегіональної розгортання.
  • Ви можете розгорнути службу в певному регіоні, щоб ваші програми та віртуальні машини в тих же або інших регіонах могли отримувати доступ до домену через віртуальне приватне хмара з низькою затримкою (VPC). У міру зростання вашої інфраструктури ви можете просто розширити службу на додаткові регіони, продовжуючи використовувати той же керований домен AD.
  • Гібридна ідентифікація.
  • Ви можете підключити свій локальний домен AD до Google Cloud або розгорнути автономний домен для своїх хмарних робочих навантажень.
  • Велика трійка хмарних провайдерів прагне спростити перенесення робочих додатків клієнтів з ЦОД в хмару або хоча б створення гібридного хмари. Раніше, нагадаємо, в Google Kubernetes Engine з’явилася підтримка Windows-контейнерів, а в хмарі стали доступні системи на базі IBM POWER.

Покроково, як підключити Старлінк резервним каналом інтернету на підприємстві.

Шукаєте де придбати ГЕНЕРАТОР?

Екваер IKS обмежує час роботи сервіса.

Microsoft обмежила росіянам оновлення до Windows 11 22H2, а Apple видалила з App Store всі застосунки VK та Mail.ru

Держспецзв’язку попередила про нову кібератаку на держоргани України у вигляді електронної пошти із зараженим XLS-документом.

Як підключити Starlink в Україні (супутниковий інтернет SpaceX)

Ми продовжуємо роботу!

Microsoft визнала проблему з L2TP, та випустила позачергове оновлення для її рішення.

У ніч із 13 на 14 січня відбулася масштабна кібератака на урядові сайти.

Свіже оновлення Windows створює помилку при підключення через VPN (L2TP + PPTP )

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята

Обережно: автоматичне планове оновлення Windows 10 призводить до «Синього екрану смерті» при спробі роздрукувати документи

Замовити
дзвінок
+
Подзвоніть!